Вивчаємо комп'ютер



Дидактичні матеріали з інформатики


Основи роботи за комп'ютером

Дистанційне навчання інформатики




Безпечний ІНТЕРНЕТ






безпечний+інтернет.Ppt from ufkbyf2205

Симптоми прояву Інтернет-залежності
Намагаючись боротися з комп'ютерною залежністю, багато батьків помилково вважають, що достатньо заборонити дитині сідати за комп'ютер, або ховати комп'ютер. Але цим Ви досягнете лише сварок в сім'ї і відчуження вашої дитини. Скористайтеся порадами психологів, як запобігти комп'ютерній залежності у вашої дитини і налагодити мир в сім'ї.

Слідкуйте за симптомами прояву Інтернет-залежності
Якщо Ви помітили ознаки Інтернет-залежності, проаналізуйте: що змінилося у вашому реальному житті? Можливо, вам не вистачає розуміння однолітків або батьків?
Допомагайте один одному, більше спілкуйтесь поза Інтернетом.
Якщо Ви сором'язливі і відчуваєте незручність при спілкуванні з ровесниками, підключайтеся до роботи в гуртках, об'єднаннях за інтересами, більше приділіть уваги власній участі у позакласній роботі класу та школи, запишіться у спортивну секцію.

Тримайте комп'ютер у відкритому приміщенні
Встановіть комп'ютер у загальній кімнаті вашої квартири, а не в кімнаті, де Ви спите. Тоді Ви будете не на одинці із самим собою, а у колі родини.
Для більшості дітей Інтернет є важливою частиною їх суспільного життя. При повній забороні користування комп'ютером молодь може збунтуватися або затамувати на образу на дорослих. Встановіть внутрішньосімейні правила використання Інтернет членами рожини, скористайтеся обмеженням доступу в Інтернет по часу.
Альтернативи
Якщо дитина захоплена комп'ютерними іграми, спробуйте запропонувати їй аналог однієї з улюблених ігор. Наприклад, якщо дитина отримує задоволення від рольових ігор на тему фентезі, запропонуйте почитати книги відповідної тематики.
Контролюйте дітей
Пам'ятайте, що обмеження доступу в Інтернет - це лише засіб, але важливо усунути саму причину надмірної прихильності дитини до комп'ютера. Тільки застосовуючи всі заходи в комплексі, ви побачите бажаний результат.



2 коментарі:

  1. Ви Вчитель з Великої букви. Дякую Вам! Буду навчатись у Вас і вчити своїх учнів!

    ВідповістиВидалити
    Відповіді
    1. Спасибі! І я також вчуся кожного дня. Ще так багато треба пізнати...

      Видалити

Бажаєте вставити картинку в коментар? Для цього скористайтеся тегом
[im#]посилання на зображення[/im] - якщо картинка велика.
[im]посилання на зображення[/im] - якщо картинка маленька.
Картинка повинна знаходитися в Інтернеті, і її адреса повинна закінчуватися на jpg, gif або png або скористайтесь сайтом http://goo.gl/t0z1ux